Flash News

E-TJERA

Dita e tretë e vaksinimit antiCovid/ Manastirliu tregon kush po vaksinohet sot

Dita e tretë e vaksinimit antiCovid/ Manastirliu tregon kush po vaksinohet

Sot regjistrohet dita e tretë e vaksinimit kundër Covid-19 në Shqipëri, proces i cili po kryhet në ambientet e stadiumit “Air Albania”.

Edhe sot sikurse dy ditët e tjera, po vijon vaksinimi i mjekëve dhe infermierëve të spitalit Infektiv, për të garantuar asgjësimin e rrezikut nga koronavirusi.

Ka qenë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu që ka shpërndarë foto të stafit mjekësor teksa marrin dozën e parë të vaksinës antiCovid.

Statusi i plotë:

Dita III e vaksinimit #antiCOVID. Vijon vaksinimi i mjekëve dhe infermierëve të vijës së parë të betejës me #COVID19 të spitalit Infektiv në Air Albania Stadium. ShqipëriaBuzëqesh

Dita e tretë e vaksinimit antiCovid/ Manastirliu tregon kush po vaksinohet

Dita e tretë e vaksinimit antiCovid/ Manastirliu tregon kush po vaksinohet

Ditari politik

Të fundit