Flash News

E-TJERA

Dosja “Gërdeci”, GJKKO pranon familjarët e viktimave si palë në proces

Dosja “Gërdeci”, GJKKO pranon familjarët e viktimave si

GJKKO ka vendosur të bëjë pjesë të procesit ‘Gërdeci’ familjarë të viktimave dhe të plagosur nga tragjedia e ndodhur në mars të 2008.

Vendimi u mor të mërkurën gjatë procesit ku i pandehur është marrë ish-ministri Fatmir Mediu.

Procesi i radhës ndaj ish-ministrit të Mbrojtjes Fatmir Mediu u zhvendos në datën 22 qershor ora 14:00.

Të fundit