Flash News

E-TJERA

Këmbimi valutor, 13 qershor 2024

Këmbimi valutor, 13 qershor 2024

Sot, më 13 qershor 2024, në tregun valutor, dollari amerikan blihet me 92.5 lekë dhe shitet 93.5 lekë.

Euro sot blihet me 100 lekë, ndërsa në shitje me 100.7 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 118 lekë dhe shitet me 119 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 102.9 lekë, në shitje me 103.9 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 66.9 lekë dhe në shitje me 68.3 lekë.

Të fundit