Emisioni më i ri veror në ekran që do na shoqërojë këto muaj

People holding retro television next to each other

ABC News do të vijë me risi këtë sezon veror. Shumë shpejt do të nisë transmetimin një emision i ri i titulluar “Friendzone”.

Ky program do të prezantohet nga moderatorja Liesa Haxhiasllani dhe Ardit Murataj.

Ende nuk dihet se për çfarë bëhet fjalë apo në cilën datë do të nisë transmetimin ky program, megjithatë mbetet të presim për të tjera informacione.

Në faqen zyrtare të emisionit në Instagram, personazhe të njohur të shoëbiz-it kanë realizuar një video duke njoftuar për “Friendzone” që do të vijë së shpejti në çdo ekran.

 

View this post on Instagram

 

Se shpejti #Friendzone ne Abc news✌🏼

A post shared by FRIENDZONE ne Abc News (@friendzoneabc) on