Erik Lloshi i bën dhuratën më të veçantë bashkëshortes pas dasmes

Vetëm pesë ditë më parë, këngëtari Erik Lloshi i dha fund beqarisë duke kurorëzuar në martesë dashurinë e tij me Rominën.

Eriku si dhëndër dhe Romina si nuse mahnitën të pranishmit dhe momenti kulminant i dasmës ishte kur Eriku i këndoi nuses së tij, të dashurës së zemrës.

Vetëm disa ditë pas dasmës, Eriku ka sjellë këngën e tij më të re, dedikim për bashkëshorten. “Pengu dashnis” titullohet kënga  e cila është romantike dhe në fund të klipit jepen dhe disa nga momentet më kulminante të dasmës së tyr.

“Një këngë që ia kam kushtuar dashurisë së jetës time”- shkruan Eriku në videon ku etiketon Rominën.