Erion Veliaj “bëhet” vëlla dhe bën duet me Noizy-n

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka informuar për bashkëpunimin më të fundit me vëllanë e tij, këngëtarin Noizy. Ky i fundit është bërë pjesë e nismës për bizneset private, të cilat do të bëjnë ulje për studentët që mbajnë Kartën e Studentit.

“I lumtur që vëllai im, Noizy, iu përgjigj thirrjes për bizneset private dhe i bashkohet uljeve që jepen me Kartën e Studentit. “Illyrian Bloodline”, linja e modës së Noizy-t, është 1 nga 100 bizneset që do të japë deri në 30 për qind ulje për të gjithë studentët. 👨🎓👩🎓

Një shembull për t’u vlerësuar, një i ri që bën diçka për të rinjtë! 👏👏”, shkroi Veliaj në profilin e tij ën Facebook.