Formacioni: Sa shumë ndryshimer, Superiorja ndryshon lëkurë në Ballsh e Gjirokastër

Luftëtari-Teuta dhe Bylisi-Skënderbeu do të rikthehen të luajnë prej orës 13:30. Trajnerët kanë zbukuar formacionet dhe ka ndryshime të shumta.

KATEGORIA SUPERIORE – JAVA 13
E shtunë, më 9 nëntor 2019, ora 13:30

LUFTËTARI-TEUTA
Luftëtari: Paiteris, Qato, Lala, Isufaj, Kukaj, Prikas, Dragoshi, Açka, Hyseni, Dushkaj, Lika. Trajner: Giorgios Marantasa
Teuta: Frashëri, Todorovski, Hoxha, Arapi, Kuros, Aleksi, Avdyli, Kallaku, Çyrbja, Gashi, Khalid. Trajner: Bledi Shkëmbi
GJYQTARË: Emirjon Sino, Orgest Grabova, Mario Shazivari, Hermal Llapra

BYLIS-SKËNDERBEU
Bylisi: Hidi, Ymeralilaj, Goxha, Janku, Peposhi, Turabov, Mëllugja, Murataj, Ntephe, Qardaku, Guindo. Trajner: Veljko Dovedan
Skënderbeu: Koliçi, Ndecky, Meksi, Pollozhani, Pëllumbi, Vitija, Elezi, Taipi, Gripshi, Bregu, Krasniqi. Trajner: Ilir Daja.
GJYQTARË: Erjon Bastari, Rejdi Avdo, Gerant Qirici, Andi Koçi