Foto/ Pas ndarjes nga Bradley, Irina shihet me një tjetër mashkull në krah

Irina Shayk dhe Bradley Cooper i dhanë fund lidhjes të tyre përpara një muaji.

Arsyeja e ndarjes ende mbetet mister, megjithëse u përfol se Bradley kishte një lidhje dashurie me këngëtaren, Lady Gaga.

Çifti ka një vajzë së bashku, e cila do t`i ketë të pranishëm të dy prindërit në jetën e saj.

Nga ana e saj, Irina duket se ka lënë gjithçka pas dhe është parë nën shoqërinë e një mashkulli tjetër, në Neë York.

Sipas The Mirror, “mashkulli misterioz” ishte Alec Maxwell, drejtori kreativ i British Vogue.

Nuk dihet nëse mes tyre ka diçka më shumë se shoqëri, por mbetet për t`u parë në vazhdim nëse kjo është romanca e re e Irinës.