Ish-bashkëshortja akuzon aktorin Jeremy Renner për vrasje të mbetur në tentativë

Aktori i njohur Jeremy Renner të cilin së fundmi e kemi parë në “Avengers: The End Game”, është akuzuar nga ish-bashkëshortja për vrasje të mbetur në tentative.

Jeremy u divorcua nga bashkëshortja e tij Sonni Pacheco vetëm 10 muaj pas martesës, ku në fillim u tha se çifti u nda për mospërputhje karakteri.

“TMZ” ka siguruar dëshminë që ajo ka dhënë për gjykatën dhe historia duket shokuese.

Sonni Pacheco ka treguar se aktori dëshironte ta zhdukte nga faqja e dheut, pasi e kishte parë atë në një club nate.