Jo vetëm ceremoninë, por Albani dhe Miriami kanë bërë dhe një klip në ishullin e pabanuar

Me 7 Maj,  Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre 12-vjeçare në një ishull të pabanuar, siç e përshkruan çifti, ku e pranishme ishte dhe vajza e tyre Ameli. Foto i kanë publikuar të dielën dhe sot Miriam Cani ka publikuar dhe një klip të shkurtër të këngës së tyre më të re.

Ata nuk kanë realizuar vetëm ceremoninë por edhe një klip, i cili titullohet “Duamë”. Mesa duket kënga e re e çiftit është një kolonë zanore e dashurisë së tyre (njësoj si dhe bashkëpunimet e tjera të tyre) ku tematike do të jetë dasma e tyre private.

Kënga do të publikohet të ënjtën në orën 16:00 dhe fansat janë shprehur në komente se mezi e presin këtë bashkëpunim.

 

View this post on Instagram

 

Jemi shume te lumtur dhe mezi presim te ndajme me ju #Duamë 😍 Te enjten, 30 maj, ora 16:00 ❤️

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on