Kiara Tito rikthehet në ekran me të njëjtin projekt

“Doktor Plastik” rikthehet së shpejti në ekranin e Tv Klan dhe sërish nën drejtimin e Kiara Titos.

Lajmin e ka dhënë vetë moderatorja përmes një postimi në Instastory në të cilin shkruan se shumë shpejt do të nisë emisioni por pa dhënë detaje.

“Kujt i mungon Doktori Plastik” shkruan Kiara Tito krahas postimit në Instatstory.