KRYESORE

Librazhd/ Ndërron jetë një person, e zë pompa e betonit duke punuar

Librazhd/ Ndërron jetë një person, e zë pompa e betonit duke

Një person ka ndërruar jetë  në qytetin e Librazhdit teksa po punonte në banesën e shtetasit me  inicialet H.H.

Sipas informacioneve nga policia, ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00, në fshatin Dorëz, Librazhd, ku personi me inicialet K.K duke punuar e ka zënë pompa e betonit dhe si pasojë është plagosur dhe ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Ditari politik

Të fundit