“Met Gala” më e rëndësishme se ardhja në jetë e Psalm? Kim Kardashian: U deshën 8 muaj të dukem perfekte

Vogëlushi Psalm, fëmija i katërt i Kim Kardashian, duhej të vinte në jetë afër ditëve kur zhvillohej “Met Gala”.

Në serinë e “Keeping up with Kardashians” Kim tregon në takimin me nënën mbartëse dhe doktorin se:

“Avokatja ime ka numrin e motrës time Khloe. Unë do jem me dy motrat e mia, mamanë dhe bashkëshortin. Thjesht uroj që bebi mos të vijë para kohe.”

Kim shkoi më Met Gala me pjesën tjetër të familjes ndërkohë që Khloe ishte në gatishmëri nëse diçka ndodhte:

“Unë duhet të shkoj në Met dhe të kthehem para se bebi të jetë gati për të lindur. Ai pritet të vijë në jetë për 8 ditë, por unë do rri patjetër në Met. Dua të them u deshën 8 muaj që të dukem kaq perfekte për këtë event, nuk mund ta humbas.”