Mohojnë lidhjen por vajza në makinë me Romeon ka fiks tiparet e Jonida Maliqit

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj sa duket janë në një lidhje dashurie. Këtë kohe vetëm për romancen e tyre po flitet në rrjetet sociale mirëpo dyshja nuk e pranon.

Si edh epër të nxitur mediat, Romeo ka postuar një foto ku në makinë me të është një vajzë.

Fytyrën  e secilës e ka fshehur me një emoji vajze.

Emoji ngjan shumë me Jonidën dhe stilin e saj, flokët po ashtu. E ndërsa vajza “misterioze” mban veshur një xhaketë me vija, stil që identifikon Jonidën.