‘Mos bëj plan tjetër’, më 19 shtator Capital T koncert në Tiranë

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj përmes Facebook-ut njofton se më datën 19 shtator, në sheshin ‘Nënë Tereza’ do të mbahet koncerti i këngëtarit kosovar Capital T.

“Është një mënyrë fantastike për të nisur vitin shkollor, ndaj mos mungoni”, tha Veliaj nga maja e tarracës së Tiranës, shoqëruar nga këngëtari Capital T. Capital T falenderoi kryebashkikakun duke ftuar qytetarët të mos mungojnë në koncertin e tij.

“Shënoje në kalendar këtë datë dhe mos bëj plan tjetër! 🗓️
Më 19 shtator, të gjithë te sheshi “Nënë Tereza” për të mos humbur atmosferën fantastike që do të dhurojë Capital T. 🎇 😍🕺💃
#TimeCapsule #CapitalT“-shkruan Veliaj.