Ndryshimet brenda familjes së Top Channel, Arbana bën të kundërtën e Lorit

Arbana Osmani është ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Së fundmi, Arbana është shumë aktive në rrjetet siciale.

Gjatë verës ka bërë disa udhëtime, momente të cilat i ka ndarë dhe me ndjekësit e saj.

Së fundmi, Arbana është rikthyer në Top Channel, për të nisur përgatitjet me “Dua të të bëj të lumtur”. Pas pushimeve të gjata dhe udhëtimeve nëpër botë, Arbana ndihej se duhet të bënte një ndryshim. Ajo ka errësuar flokët dhe i ka zgjatur ato. Parukierja e besuar e saj është Jetmira Dushi, njësoj si e Lori Hoxhës. Jetmira kujdeset për disa nga figurat më të njohura të Top Channel.

Kujtojmë se vetëm dosa ditë më parë, Lori shkurtoi flokët duke i prerë në gjatësinë deri tek shpatullat. Arbana, bëri të kundërtën e Lorit dhe duhet thënë se i shkojnë shumë.