Nuk kishtë dalë asnjëherë më parë me këtë pamje, Rudina bën daljen e rrallë në ekran

Jemi mësuar ta shohim përherë në kornizat “e seriozes” me veshje shumë klasike, ndonjëherë rrallë me ndonjë guxim të vogël por brenda stilit të saj, me flokët e ndara në mes herë të drejta të krehura e herë më onde të lehta.

Por asnjëherë si sot.

Me kaçurrela më të imëta dhe të fryra, dalja e radhës në emisionin e pasdites ishe jo e zakontë për publikun e Rudinës që është mësuar ta shohë ndryshe moderatoren çdo ditë.

Vetë moderatorja e pranoi se kjo është diçka e rrallë në pamjen e saj dhe mendojmë se s’do e kemi shpesh shansin ta shohim përsëri kështu.

“Më pëlqen vetja! Jo për t’i mbajtur gjithmonë, sepse nuk është në natyrën time, por për të ndryshuar ndonjëherë”, –është shprehur Rudina, duke rrëfyer se sërish janë paruke, ashtu siç ishin edhe të kuqet.

 

View this post on Instagram

 

Yes or No? ☺️

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on

 

View this post on Instagram

 

Yes-i fitoi fuqishem 😆😆😆 Oh là là 🤩 Faleminderit te gjitheve per dashamiresine 😍🥰 #rudina #rudinamagjistari

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on