Pamje nga fundi i qytetit

Idlib, Siri

Distrikti Ariha është kthyer në një qytet-fantazëm teksa civilët largohen drejt kufirit me Turqinë pë shkak të sulmeve të forcave regjimit të Bashar-al Asad dhe mbështetësve të tij.

Foto: Muhammed Said/Anadolu Agency/Getty Images