Paralajmëron Meta: Nga nesër do shihni një tjetër President

Presidenti Ilir Meta ka paralajmëruar sonte nga emisioni Opinion se nga dita e nesërme e në vijim do të shohim një tjetër President.

“Nga neser do shihni nje President tjeter. Do kete nje President teper zyrtar. I hapur ne cdo kohe per marredhenie zyrtare institucionale, te miredokumentuara dhe me deshmitare. Me Ramen, me Lulin, me Sorecen dhe me Kim. Me te kater nga neser vetem marredhenie dhe takime institucionale, me deshmitare dhe te miredokumentuara!”, tha Meta.

Lexoni edhe:

‘Marrëveshje për të vrarë reformën në drejtësi’, Meta: Kam burime në ambasadën amerikane, ambasadorja nuk foli për mua

Meta nxjerr SMS-në e diplomatit të huaj ku flitet për Ramën: Për të treguar si punojnë disa ndërkombëtarë këtu për reformën në drejtësi