Pas bashkëpunimit me Tiarën, Hekuran Krasniqi publikon bashkëpunimin e radhës

Këngëtari shqiptar Hekuran Krasniqi ka sjellë këngën e tij më të re dhe titullohet “Bukuroshe sy kaltroshe” dhe është një bashkëpunim me Dardan Gjinollin.

Bashkëpunimi vjen menjëherë pas këngës së tij të veçantë me vajzën Tiarën, e cila po ashtu u prit shumë mirë nga publiku.

“Bukuroshe sy kaltroshe”, deri tani është pritur mjaft mirë nga publiku dhe ka marrë shumë komente pozitive e kjo vërehet në këngën e publikuar në Youtube por edhe ne rrjetet sociale.

Hekuran Krasniqi ka folur dhe tek emisioni i pasdites në Klan me Rudinën për këngën e tij më të re, si dhe edhe për bashkëpunimin që publikoi para një muaji me vajzën e tij, si një ndër bashkëpunimet më të veçanta. Për më tepër ndiqeni në linkun poshtë:

Lexo edhe: Tiara, bashkëpunimi më i veçantë i Hekuran Krasniqit