Pasi u ndanë, rikthehen sërish bashkë; kush është futbollisti me të cilin është lidhur Anna Lika

Anna Lika është një një lidhje me futbollistin shqiptar nga Kosova, që luan në këtë Kombëtare, Amir Rrahmani. Sipas “iconstyle.al” kjo romancë ka pak që ka nisur dhe që tani po kalojnë pushimet në Nice të Francës.

 

View this post on Instagram

 

From Nice with love

A post shared by Amir Rrahmani (@amir_rrahmani13) on

Ndërkohë për burime pranë “Politiko.al”, bëjnë me dije se kjo lidhje ka vite që është “on and off” (herë bashkë herë të ndarë). Pas ndarjes, të dy nisën jetën e tyre, por mesa duket ndjenjat kanë qenë më të mëdha aq sa janë ribashkuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@anna_lika) on

Njohja e tyre ka të paktën 5 vite që ka ndodhur.