Për Shën Valentin/ Harry dhe Meghan fotografohen për të  parë pas ‘Megxit’

Princi Harry dhe Meghan Markle janë fotografuar së bashku për herë të parë që nga ‘Megxit’, teksa dolën nga një aeroplan në Kanada në ditën e Shën Valentinit.

Fotografitë e marra ekskluzivisht nga DailyMail.com treguan se ‘çifti mbretëror’ ishte gjithë buzëqeshje.

Ata mbanin çantat e tyre ndërsa zbarkuan në Kanada.  Harry dhe Meghan u zhvendosën në aeroportin “Victoria” rreth orës 4:45 pasdite të premten, me atë që duket se ishte një grup i vogël sigurie.

Çifti zgjodhi të bënte një fluturim komercial kësaj radhe, duke se më parë kishin predikuar për shpëtimin e planetit, ndërkohë që nga mediat akuzoheshin se fluturonin nëpër botë me avion privat.

Burimi: DailyMail.com