POLITIKOFF

A është rikthyer Lori me ish-të dashurin? Detaji që ngre dyshimet

A është rikthyer Lori me ish-të dashurin? Detaji që ngre

Prej disa vitesh, Lori Hoxha ka qenë në një lidhje me Vis Bajraktarin. Por së fundmi thuhet dhe përflitet se janë ndarë.

Çifti u përfolën për një ndarje megjithëse nuk u pranua nga asnjëri dhe as nuk u mohua.

Por një detaj ka ngritur dyshimet se dyshja janë rikthyer. Ndjekësit në rrjete sociale kanë vërejtur foto me një bluzë të modelit të njëjtë në një interval kohor prej pak ditësh.

A është rikthyer Lori me ish-të dashurin? Detaji që ngre

Ditari politik

Të fundit