Flash News

POLITIKOFF

Aktorja e 'Wonder Woman' shtatzënë për herë të tretë

Aktorja e 'Wonder Woman' shtatzënë për herë

Aktorja e famshme e "Wonder Woman", Gal Gadot është sërish shtatzënë.

Lajmi është konfirmuar nga vetë aktorja 35-vjeçare përmes një fotoje në Instagram. Gadot do bëhet nënë për herë të tretë dhe krahas fotos me bashkëshortin dhe dy vajzat e saj shkruan:

"Ja ku jemi sërish!"

Shtatzënë për herë të tretë, Gadot është nënë e Alma, 9 vjeç dhe Maya, 3. Lajmi erdhi vetëm 1 ditë pasi aktorja izraelite u shfaq në Golden Globe për të dhënë njërin prej çmimeve.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)

Të fundit