Flash News

POLITIKOFF

Këngëtarja Halsey do të bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja Halsey do të bëhet nënë për

Halsey është shtatzënë për herë të parë. Këngëtarja e ka dhënë vetë lajmin teksa ka postuar një foto në Instagram me barkun e rrumbullakosur dhe shkruan:

"Surprise"

Menaxheri i saj, Anthony Tomasli i komentoi:

“Të dua me gjithë zemër. Jemi të gjithë kaq të lumtur për ty. Do të jesh nëna më e mirë ndonjëherë."

Por për momentin, nuk është e qartë kush është babai i fëmijës. Kujtojmë se së fundmi u aludua se Halsey u lidh sërish me ish-të dashurin, këngëtarin Yungblud.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by halsey (@iamhalsey)

Ditari politik

Të fundit