Flash News

POLITIKOFF

Konkurrentët e “Përputhën” braktisën studion dhe lanë Borën vetëm “për një follow”

Konkurrentët e “Përputhën” braktisën studion dhe

Bora Zemani, moderatore e “Përputhen” shpesh herë ka treguar se sa e rezervuar është me konkurrentët e këtij formati dhe mban marrëdhënies shumë profesionale. Mirëpo, së fundmi ajo ka krijuar dhe raporte miqësore, ku kujtojmë se disa prej tyre i ka ftuar dhe në festën e saj të ditëlindjes.

Përmes disa postimeve në Instastory, Bora ka treguar se konkurrentët e këtij edicioni,e kanë lënë atë vetëm dhe kabnë braktisur studion “për një folloë”. 

Të gjithë konkurrentët i kanë kërkuar që moderatorja t’i ndjekë mbrapsht në ‘Instagram’. 

“Ikën, e lanë fare emisionin vetëm për një follow”, ka shkruar Bora e cila ka premtuar se do i ndjekë sapo të mbarojë emisioni.

Konkurrentët e “Përputhën” braktisën studion dhe

Konkurrentët e “Përputhën” braktisën studion dhe

Të fundit