POLITIKOFF

Naimi frikësohet sepse Mihrija nuk është xheloze

Naimi frikësohet sepse Mihrija nuk është xheloze

Në shumë marrëdhënie dashurie xhelozia e tepërt është një sjellje shqetësuese për partnerët dhe shpesh herë ndikon në "agravimin" e situatave.  

Por për Naimin nuk ndodh kështu. Këngëtari i mirënjohur madje frikësohet sepse Mihrija nuk është aspak xheloze.

Të ftuar dje në “E diell”, çifti u vendos përballë pyetjeve të moderatorëve dhe një prej pyetjeve kishte të bënte me xhelozinë. Sa xheloze është Mihrija meqë ai rrethohet nga femra?

“Të them të drejtën në këtë aspekt shpeshherë edhe më frikëson sepse nuk është hiç”-u përgjigj Naimi.

Kjo gjë si duket i pëlqeu shumë Mihrijës e cila tha:

“Hera e parë që e dëgjoj, prita diçka tjetër."

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Ditari politik

Të fundit