POLITIKOFF

Princesha Eugenie prezanton djalin e sapolindur

Princesha Eugenie prezanton djalin e sapolindur

Stërmbesa e Mbretëreshës Elizabeth II, Princesha Eugenie dhe bashkëshorti i saj Jack janë bërë prindër për herë të parë para disa ditësh.

Princesha ka ndarë në profilin e saj zyrtar fotot e para të të birit, dhe krahas postimit ajo shpreh falënderime dhe mirënjohje për të gjithë stafin e familjes mbretërore për kujdesin.

“Ne dëshirojmë t’ju prezanotjmë me August Philip Hawke Brooksbank. Faleminderit për mesazhet e mrekullueshme. Zemrat tona janë plot me dashuri sa që fjalët nuk mund t’i shprehim. Jemi të lumtur që mund të ndajmë këtë fotografi me ju”, ka shkruar Princesha Eugenie në fotot me familjen e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Princess Eugenie (@princesseugenie)

Ditari politik

Të fundit