KRYESORE

Publikohet traileri i filmit të Rita Orës

Publikohet traileri i filmit të Rita Orës

Rita Ora është angazhuar sërish me projekte kinematografike.

Me një kast të shkëlqyer aktorësh, ku dallon edhe emri i Sir Michael Cain, këngëtarja me origjinë shqiptare rikthehet si aktore në filmin "Twist".

Përshtatja në ekran e një prej veprave më të famshme të Charles Dickens tashmë do të vijë në një versin modern, me shumë aksion dhe aventurë brenda. Filmi pritet të dalë në kinema në vitin 2021.

Më poshtë mund të ndiqni “trailer” e filmit të ri:

Ditari politik

Të fundit