Flash News

KRYESORE

Rudina Dembacaj i jep fund martesës me bashkëshortin

Altorja dhe moderatorja e emisionit "Mos i fol shoferit", Rudina Dembacaj, i ka dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj. Ky lajm ka qarkulluar sot në mediat rozë por e para që e publikoi lajmin ka qenë "Dosja.al", ku theksonte se prej një viti  Rudina nuk ka postuar as edhe një foto të vetme me bashkëshortin në rrjetet sociale, ndërkohë që në intervistat e fundit ajo i është referuar Aleksit si “babai i Viktorias”, çka ka ngritur dyshimet se ai vërtet mund të mos jetë më bashkëshorti i saj.
 
View this post on Instagram
 

Zoti me ka bekuar! 🙏 thank u @pranver_d #rudinadembacaj #viktoriaakullorja #vikimamit #blessed

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on

Rudina nuk ka bërë asnjë reagim ndaj këtij lajmi por "iconstyle.com" shkruan se edhe pasi e ka kontaktuar aktoren, ajo nuk ka dashur të reagojë për momentin. Në vitin 2016 dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë dhe bashkë kanë dhe një vajzë 2-vjeçe, Viktorian. Ndërkohë, Rudina vazhdon jetën e saj profesionale ku sonte starton dhe sezoni i ri i "Mos i fol shoferit", me të ftuar ish-velinën e "Xingut". Kejvina Kthjellen.

Ditari politik

Të fundit