Shpërthen bombola e gazit në një biznes në Yzberisht, plagoset pronari dhe punonjësja

Dy persona janë plagosur këtë mëngjes, pasi ka shpërthyer bombola e gazit në një byrektore. Ngjarja ka ndodhur në një byrektore në rrugën “3 Dëshmorët” në Yzberisht.

Shpërthimi ka qenë shumë i fuqishëm, siç duket edhe nga foto nga vendi i ngjarjes, ndërsa u lënduan pronari dhe një punonjëse e byrektore.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave.