“S’ke shans as tij, as Perëndia’, Ndreu i përgjigjet akuzave të Bashës: Shihemi në gjyq

Kryebashkiaku i ri i Lezhës, Pjerin Ndreu, ka reaguar ndaj akuzave në adresë të tij të kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Ndërsa e fton Bashën për një vizitë në zyrën e tij, për të folur për zgjidhjen e problemeve dhe zhvillimin e qytetit, ndreu shprehet se “as Basha dhe as Perëndia në qiell nuk ka shansin të më gjejë qoftë një element sado të vogël inkriminimi”.

Për akuzat ndaj tij, Ndreu e ka paralajmëruar kryedemokratin se do të përballet me të në gjykatë.