Flash News

KRYESORE

Vëllezërit binjakë "luajnë" me mediat dhe fansat, Romeo: Mos na fusni në sherre kot, ai në foto jam unë

Vëllezërit binjakë "luajnë" me mediat dhe fansat,
Dy vëllezërit Veshaj kanë vendosur të vënë në lojë mediat, pasi duke qenë binjakë, është shumë e lehtë që të "manipulojnë" të tjerët. Sot, Donaldi hodhi disa foto në profilin e tij, ku ishte dhe Bora. Krahas fotos shkruhej "Një kapele kemi", dhe fotto ishin goxha të afërta.
 
View this post on Instagram
 

Nje kapele kemi 🤷🏻‍♂️

A post shared by 🤘 (@donaldveshaj) on

Kjo bëri që shumë media të merrnin këtë si konfirmim të lidhjes mes Borës dhe Donaldit. Mirëpo ai ën foto në fakt nuk është Donaldi, është Romeo. Këtë e ka sqaruar vetë Romeo përmes një postimi në Instastory. “Ai në foto nuk është Donaldi, ai në f0to jam unë! Ju lutem ndryshojeni sepse na fusni në sherre kot. Ju lutem brenda mundësive, vendosni një foto të Donaldit. Faleminderit për mirëkuptimin, mirupafshim!”- tha aktori në video. [video width="480" height="848" mp4="https://cdnimpuls.com/politiko.al/uploads/2020/07/WhatsApp-Video-2020-07-07-at-13.45.26.mp4"][/video]

Të fundit