Video/ Dallgët e forta përplasin Dua Lipën, rrëzohet teksa po xhironte klipin e ri

Dua Lipa sapo ka lançuar projektin be saj më të ri. Behët fjalë për një bashkëpunim me “YSL Beauty”, ku këngëtarja shqiptare është imazh kryesor i parfumit “Libre”.

Në videon e promos së linjës së rë të parfumeve të “YSL”, Dua shfaqet me një shqiponjë që më pas e linte të lirë.  Kjo përshtatej më së miri me prejardhjen e Duas por edhe me temën e reklamës “Unë jam e lirë”.

Por çfarë ka ndodhur në të vërtetë teksa është xhiruar promoja e reklamës? Dua ka postuar në Instagram një video teksa tregon se çka pësuar teksa xhironin:

“Nëse doni të shihni se si shkuan xhirimet e fundit.” 

Në fund të videos shihet teksa dallgët përplasin Duan dhe ajo rrëzohet edhe pse ndodhet në breg të detit.

Miqtë e saj e kanë marrë me sportivitet, teksa kanë komentuar me emoji të qeshura.

 

View this post on Instagram

 

If you wanted to see how our last shot went… wait for it 🌊 👋🏼 @nabildo @yslbeauty

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on