Video/ Katy Perry humbet ndjenjat në mes të emisionit

Një incident aspak i mirë ka ndodhur në spektaklin e famshëm “American Idol” teksa po zhvilloheshin audicionet në Sunriverm Oregon.

Në skenë ka shpërthyer gaz dhe për pasojë këngëtarja Katy Perry ka humbur ndjenjat. Pak para se të rrëzohej e të binte në tokë, Perry u tha drejtuesve se nuk po ndihej mirë, dhe në atë moment ka humbur ndjenjat.

Pamjet e këtij momenti janë publikuar në promon e emisioni për këtë të diele dhe do të mund të shohim ngjarjen e plotë. Këngëtarja është dërguar menjëherë në spital dhe mediat e huaja shkruajnë se tani është mirë.