Babai i reperit padit Taulant Ballën në Gjykatën e Tiranës

Taulant Balla akuzoi Sali Lushajn si “Banda e Sali Berishës”. Lushaj, babai i reperti Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ka paditur në Gjykatën e Tiranës deputetin Balla.  Sipas News 24, Lushaj ka kërkuar 2 milion lekë dëmshpërblim nga Balla.

Kujtojmë që Sali Lushaj dhe i biri Stresi kanë protestuar shpeshherë ndaj vendimeve të qeverisë. Së fundmi, ata ishin të pranishëm në protestën për taksën e Rrugës së Kombit, ku Lushaj u përplas dhe me policinë.