Berisha s’i ndahet Pjerin Ndreut: Mori përfitime marramendëse nga Ndokajt

Ish-kryeministri Sali Berisha ka vijuar sërish me denoncimet ndaj deputetit të PS, Pjerin Ndreu. Ish-kreu i PD publikon denoncimet e qytetarëve, të cilët akuzojnë deputetin socialist se përfitimet nga njerëzit e ish-deputetit të PS, aktualisht i arrestuar, Arben Ndokaj janë marramendëse.

Denoncimi i Berishës:

Ja përfitimet marramendëse te Pjerin Ndreut nga Ndokajt!

Lexoni mesazhet dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

– Pershendetje Doktor.

Pyete gangsterin Pjerin Ndreu sa toke i dhane Ndokajt te vellait te tij ne Shengjin dhe me ke do kaperdiset neper Lezhe tani?

Pjerin Ndreut dhe bandes se PS ne Lezhë u ka hy frika ne palc se presin te gjithe te arrestohen.

Gjysma jane mbyll ne shpi, disa nxjerrin foto nga Spanja.

Gjithe Lezha e di se kta jane te gjithe bande kriminale,ne zgjedhje bashke e ne çdo institucion e poshtersi bashke.

Ja si festuan kur vodhen zgjedhjet vjet ne 2017. Deputeti kriminel Ndreu dhe kryetarja e PS Ardiana Jaku sot zv.ministre e shendetesise qe dikur merrte 300 mij lek per dosje invalidi, e prene torten e fitores me Arben Ndoken në krah.

Pastaj shkuan me pushime në Itali dhe me vete kane dhe Ermal Pacin drejtorin e portit Shengjin,prej ku kane transportu drogen.Ky drejtori nuk pranon te kthehet nga Spanja sepse e di se do arrestohet.

Keta jane xhan e shpirt doktor gjithcka e bajn e ndajn bashke.

Anonim se kta jane kriminela dhe poshtersia e tyre nuk imagjinohet.

– Persh. Z. Berisha. Mesazhit te djeshem per Ndreun bashkangjiti emrimet Neopotike bashkeshortja ne Minist. Drejtesise mburoje per Hipoteken e Lezhes .Vellaj Paulin Ndreu eshte Drejt. Pergj. Portit Durres ku ishte punesuar ABDYLAJ .Tendra per vellajn tjeter .Po te shikohet nga afer njeri i vogel mendje shume te .TE lutem anonim.