Flash News

Ditari i Opozitës

Boçi: Janë vendosur furgonat e policisë, Rama do të mbrohet

Boçi: Janë vendosur furgonat e policisë, Rama do të

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi dha një deklaratë jashtë Kuvendit, ku bëri të ditur se ka prezencë të shtuar të furgonëve të policisë, që sipas tij kjo tregon se Rama kërkon jo vetëm të fshihet, por edhe të mbrohet nga policia.

“Ka një vendosje të furgonave të policisë, si duket me atë frikën në rritje të zotit Rama, i cili kërkon krahas fshehjes edhe mbrojtje policore.

Të gjithë burracakët dhe tradhtarët kanë të njëjtën pamje dhe veprojnë në të njëjtën mënyrë. Ashtu si Rama fshihen para së të vërtetës dhe godasin kundërshtarin. Atë që nuk e arriti dot me McGonigal tentoi ta rrinte sot duke i mbyllur gojën opozitës”, tha Boçi.

 

Të fundit