Flash News

Ditari i Opozitës

“Ku Rugova e ku Rama!”

“Ku Rugova e ku Rama!”

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama në lidhje me ish-Presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova, gjatë vizitës në ‘25 vjetorin e Çlirimit të Kosovës’.

Postimi i plotë:

Ku Rugova e ku Rama!

Rama quan gjeni Rugoven, qe u vetshpall President.

Ndersa vetë, ky rrypi 2 m, ne Shqiperi shkarkoi Presidentin e zgjedhur sipas Kushtetutes sepse donte nje buratin, qe ta bente si te donte.

Sigurisht qe i rruajti bishtin Metës.

Por ky rrypi me guximin e nje idioti dhe gdhëje, qe s'kupton asgje nga politika e beri.

Ku Rugova e ku ky 

Të fundit