Ditari i Opozitës

Rasti McGonigal /Berisha sfidon Ramën: Bëhu burrë dhe hajde 5 minuta përballë meje. Të tregoj sa të vlen lëkura!

Rasti McGonigal /Berisha sfidon Ramën: Bëhu burrë dhe hajde 5

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka sfiduar kryeministrin Edi Rama, duke e ftuar të përballet me të në studio lidhur me çështjen McGonigal dhe takimet e tij me ish zyrtarin e FBI.

I ftuar këtë mbrëmje në emisionin “Opinion” teksa në studio u lexua qëndrimi i kryeministrit Rama në Top Channel, ku ka shpjeguar arsyet e tij për të mos shkuar në kuvend, Berisha i është përgjigjur: “Bëhu burrë dhe hajde 5 minuta këtu të tregoj sa të vlen lëkura. Ose të bëhet burrë e të përballet me Luçiano Boçin në studio”, u shpreh Berisha.

Të fundit