KRYESORE

Dua Lipa tregon emocionet që përjetoi pas puthjes së Lady Gaga-s

Dua Lipa tregon emocionet që përjetoi pas puthjes së Lady Gaga-s
Mbrëmja e së dielës ka qenë një natë e jashtëzakonshme për Dua Lipën. Me dy çmime Grammy dhe me performancën mjaft të arrirë në atë skenë, puna e këngëtares shqiptare është shpërblyer. Dua Lipa, përmes një postimi në Twitter ka treguar se sa shumë është emocionuar nga puthja e Lady Gagas. “Gjithashtu, Lady Gaga më dhuroi një puthje kur po ngjitesha për të marrë çmimin artistja më e mirë e re dhe ishte e mjaftueshme për të mu ndalur truri së funksionuari”, shkruan këngëtarja e hitit "New Rules".

Ditari politik

Të fundit