Flash News

E-TJERA

Digjet një lokal në Vlorë

Digjet një lokal në Vlorë

Një lokal është përfshirë në flakë në zonën e Zvërnecit në Vlorë. Si pasojë e flakëve ka pasur vetëm dëme materiale.

Policia dyshon se zjarri është shkaktuar nga një shkëndijë elektrike.

“Rreth orës 09:50, në fshatin Zvërnec, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht, një lokal në pronësi të shtetasit L. R. Si pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se zjarri ka rënë për shkak të një shkëndije elektrike.” – njofton policia.

 

Të fundit