Flash News

E-TJERA

Dy ditë pas arrestimit, Alda Klosi shfaq probleme shëndetësore dhe dërgohet në spital

Dy ditë pas arrestimit, Alda Klosi shfaq probleme shëndetësore

Dy ditë pas arrestimit, Alda Klosi, ish-shefja e kabinetit të Arben Ahmetaj është dërguar në spital.

Klosi ka shfaqur probleme shëndetësore në paraburgim, por jo serioze.

Aktualisht ish-zyrtarja e lartë e kryeministrisë është shtruar në spital.

Ditën e nesërme pritet që Klsoi, e cila akuzohet për pastrim parash dhe deklarata të rreme, të dalë para gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë.

 

Të fundit