Flash News

E-TJERA

E zuri kali poshtë, humb jetën 62-vjeçari në Maliq

E zuri kali poshtë, humb jetën 62-vjeçari në Maliq

Një 62-vjeçar ka ndërruar jetë mbrëmjen e së dielës në fshatin Gjyras të Bashkisë Maliq.

I ndjeri me iniciale A.Sh. ka shkuar për të prerë dru në malin e këtij fshati, me kalë.

Gjatë rrugës, për shkak të terrenit të vështirë, 62-vjeçari është rrëzuar në tokë dhe kafsha i ka rënë përsipër, duke e lënë të vdekur në vend.

Viktima është gjetur nga disa banorë të zonës të cilët kanë lajmëruar menjëherë policinë.

Të fundit