Flash News

E-TJERA

Goditet me thikë 19-vjeçarja shqiptare në Greqi

Goditet me thikë 19-vjeçarja shqiptare në Greqi

Një vajzë shqiptare është goditur me thikë në këmbë nga një burrë në Selanik, në një park në zonën e Sykes.

Sipas mediave greke, ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin e rrugëve Karavangeli dhe G. Papadopoulou rreth orës 5:30 të pasdites.

Banorët e zonës kanë dëgjuar zërat e 19-vjeçares dhe kanë lajmëruar policinë, ndërsa autori është arratisur.

Ndërkohë, e reja shkoi e vetme në spitalin e Hipokratit për mjekim.

 

Të fundit