Flash News

E-TJERA

Merr flakë banesa në Skrapar, ndërron jetë nga asfiksia 66-vjeçari

Merr flakë banesa në Skrapar, ndërron jetë nga asfiksia

Një banesë në Çorovodë është përfshirë nga flakët. Për pasojë, ka ndërruar jetë një 66- vjeçar.

I. Sh ndërroi jetë sipasojë e flakëve dhe asfiksimit. 

"Gjatë natës, në lagjen “Çlirim”, Çorovodë, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit I.Sh., 66 vjeç.

Si pasojë e flakëve dhe asfiksimit ka ndërruar jetë shtetasi I.Sh. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes", njofton policia.

Të fundit