Flash News

E-TJERA

Përplasen dy automjete në Tiranë, humb jetën pasagjeri 35-vjeçar

Përplasen dy automjete në Tiranë, humb jetën pasagjeri

Një aksident me vdekje ka ndodhur në kryeqytet. Dy automjete me drejtues E. M., dhe shtetasin M. D ka ndodhur në rrugën “Kastriotët”.

Si pasojë e aksidentit, pasagjeri që ndodhej në automjetin me drejtues shtetasin E. M., ka humbur jetën. Viktimë mbeti 35-vjeçari A. Gj.

Ndërsa drejtuesit e dy mjeteve ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

“Më datë 02.02.2023, në rrugën “Kastriotët”, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin E. M. me automjetin me drejtues shtetasin M. D.

Si pasojë e aksidentit, pasagjeri që ndodhej në automjetin me drejtues shtetasin E. M., shtetasi A. Gj., rreth 35 vjeç, ka ndërruar jetë, ndërsa drejtuesit e dy mjeteve ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve”, thuhet në njoftimin zyrtar.

 

Të fundit