Flash News

E-TJERA

Po planifikonin një vrasje, lihet në burg miku i "Rrumit të Shijakut" dhe bashkëpunëtori

Po planifikonin një vrasje, lihet në burg miku i "Rrumit të

Aldi Mustafa, miku i “Rrumit të Shijakut” dhe bashkëpunëtori i tij, Klevis Kurdiu janë lënë në burg.

Në seancën e zhvilluar me dyer të mbyllura, gjykata e Durrësit ka konfirmuar masën “arrest me burg” për dy të arrestuarit pak ditë më parë.

Mustafa dhe Kurdiu u ndaluan teksa lëviznin të armatosur me automjet në zonën e ish-Kënetës. Sipas policisë, ata po planifikonin vrasjen e një personi.

Të fundit