Flash News

E-TJERA

Shembet mbikalimi i këmbësorëve tek “Ura e Bahçallëkut” në Shkodër

Shembet mbikalimi i këmbësorëve tek “Ura e

Mbikalimi i këmbësëorëve në hyrje të qytetit të Shkodrës në vendin e quajtur “Ura e Bahçallëkut” është shembur.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00, ndërsa nuk dihen ende shkaqet që kanë shkaktuar shkëputjen dhe shembjen e mbikalimit.

Në momentin e shembjes nuk ka pasur automjete në lëvizje.

“Rreth orës 12:00, është shembur pjesërisht mbikalimi i këmbësorëve, në vendin e quajtur “Ura e Bahçallëkut”.

Në momentin e shembjes, nuk ka patur në lëvizje automjete dhe as këmbësorë.

Në vendngjarje janë shërbimet e Policisë, shërbimet e zjarrfikëses dhe të Entit Pronar të Rrugës, të cilët po punojnë për hapjen e rrugës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e shkakut të shembjes së mbikalimit”, njofton policia.

Të fundit