Flash News

E-TJERA

Sherr me thika në Tiranë, vritet 18-vjeçari

Sherr me thika në Tiranë, vritet 18-vjeçari

Një konflikt me armë të ftohta është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Tiranës, për pasojë ka humbur jetën 18-vjeçar Aurelio Dervishi.Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:50, tek rrethi i Shkozës.

Konflikti dyshohet se ka qenë i çastit midis dy grupeve të rinjsh. Në konflikt janë përfshirë shumë persona, të paktën nga 3 persona në të dyja grupet. Viktima ishte pasagjer në njërën prej makinave.

Grupi hetimor po punon për kapjen e autorëve të dyshuar dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Të fundit